Güneş Paneli Üretimi

Parla Solar, Türkiye’nin en büyük panel üretim tesisi olup, yılda 600 bin adet (150 MW) panel üretim kapasitesine sahiptir. Fabrika, Denizli Organize Sanayi Bölgesinde 2014 yılı sonunda kurulmuştur. 16 bin m2’si kapalı alan olmak üzere, toplam 33 bin m2’lik bir alanda üretim faaliyetleri gerçekleşmektedir. Üretilen paneller, hem Bereket Enerji Grubu’nun kendi projelerinde hem de bu alanda yatırım yapmak isteyen müşterilerin kurulumlarında kullanılmaktadır.

Fabrika

  • Yıllık 150 MW PV panel üretim kapasitesi
  • Panel üretim tesisimiz, 1 adet 30MW, 2 adet 60MW olmak üzere 3 hattan oluşmaktadır.
  • Alman üretim hattı teknolojisi
  • 16.000 m2’si kapalı toplam 33.000 m2’lik alanda üretim
  • TÜV Rheinland hat ve ürün kalifikasyonu

Doğaya zarar vermeden, yenilenebilir enerji kaynakları ile enerji üretiminde Türkiye’nin lideri olmayı ilke edinmiş Aydem Yenilenebilir Enerji bu istikrarını fotovoltaik panel üretim tesisinde kaliteden ödün vermeden üretim yaparak sürdürmektedir. TUV, IEC sertifikalı, Avrupa Standartlarında panelleri ile 25 yıl performans garantisi sunan Bereket Enerji, kendi güneş enerji santralleri kurulumlarında elde ettiği bilgi ve tecrübelerini müşterilerine aktararak birinci sınıf ürünleri ile de hızlı geri dönüşüm sağlamaktadır.

İleri teknoloji ile üretilen paneller, ilk 10 yıl yüzde 90, 10 ila 25 yıl arasında ise yüzde 80 performans garantisi sunmaktadır.

Teknik Bilgiler